Zmiany w "Gościu Wrocławskim" i nie tylko

Część Czytelników już zapewne zauważyła pewne zmiany w redakcji wrocławskiego "Gościa Niedzielnego". To pierwsze tego typu roszady od niemal dekady.

W dotychczasowym składzie "Gość Wrocławski" pracował przez prawie 10 lat (w listopadzie 2024 r. minie dekada). Redakcję tworzyli: Karol Białkowski jako kierownik oraz dziennikarze Agata Combik i Maciej Rajfur.

W czerwcu nastąpiła zmiana. Karol Białkowski nie pracuje już we wrocławskim oddziale "Gościa Niedzielnego", jednak pozostał w firmie. Przeniósł się do redakcji ogólnopolskiego "Gościa" - www.gosc.pl. Tam znajdziecie jego artykuły.

Nowym kierownikiem "Gościa Wrocławskiego" został Maciej Rajfur i to on przejął odpowiedzialność za dodatek diecezjalny. Redakcja zmniejszyła się z 3 do 2 osób.

Od niedawna inaczej wygląda także strona internetowa www.wroclaw.gosc.pl. Zmieniła się jej szata graficzna, co jest efektem nowego wyglądu wszystkich domen gosc.pl, a zatem strony głównej, jak i stron diecezjalnych oddziałów "Gościa".

Mamy nadzieję, że wizualne zmiany przypadną naszym Czytelnikom do gustu. Wszelkie niedociągnięcia czy pojawiające się błędy z funkcjonowaniem strony internetowej prosimy zgłaszać mailowo na: wroclaw@gosc.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..