Nowy numer 42/2018 Archiwum

Rekobańki [#4] Słuchaj, nie spełniam najważniejszego przykazania

Czwarty dzień adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu Facebook "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Czwarty odcinek zatytułowaliśmy: "Słuchaj, nie spełniam najważniejszego przykazania".

- Najważniejsze przykazanie Starego Testamentu zaczyna się od słów: "Słuchaj, Izraelu". Gdyby tak otworzyć się na słuchanie Boga, nie zagadywać Go na modlitwie? Słuchanie Boga polega na czytaniu Pisma Świętego, słuchaniu Pisma Świętego i zastanawianiu się, jakie te słowa świętej księgi mają znaczenie. Zaczynam myśleć o swoim życiu. Pismo Święte mówi nam, że wiara rodzi się ze słuchania - mówi ks. Sawielewicz.

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy