Nowy numer 46/2018 Archiwum

Rekobańki [#6] Boży recykling, czyli im gorzej, tym lepiej

Szósty dzień adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej: wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Szósty odcinek zatytułowaliśmy: "Boży recykling, czyli im gorzej, tym lepiej".

- Chyba mi przyznacie rację, że wielu ludzi ich mroczna przeszłość zniechęca do chodzenia do Kościoła. Chciałbym wam opowiedzieć o Bożym recyklingu. Pan Bóg chce wziąć wszystkie śmieci naszego życia i mocą krzyża, mocą łaski je przemienić. Tak, że odda nam złoto miłości - opowiada ks. Sawielewicz.

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy