Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rekobańki [#9] Tsunami, kontrolki w samochodzie, spowiedź

Dziewiąty odcinek adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej: wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Dziewiąty odcinek zatytułowaliśmy: "Tsunami, kontrolki w samochodzie, spowiedź".

- Każdy z nas pewnie widział jakąś relację o tsunami. Często my tylko wyznajemy straty w ludziach, a nie dochodzimy do tej płyty tektonicznej, która się zapadła w sercu. Trzeba spojrzeć głębiej, dlaczego ja się gniewam, czemu chodzę rozdrażniony, czemu nie chodzę w niedzielę do kościoła? - mówi ks. Teodor Sawielewicz.

W tym odcinku kapłan zachęca do spowiedzi.

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

 

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma