Nowy numer 50/2018 Archiwum

Rekobańki [#11] Ciemna noc duszy. Inspirator? Jezus

Jedenasty odcinek adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej: wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Jedenasty odcinek zatytułowaliśmy: "Ciemna noc duszy. Inspirator? Jezus ".

- Ktoś może słuchać o tych stratach, o tym bólu. I może ma dobrą wolę i chciałby coś ze sobą zrobić, ale nie może sobie poradzić ze wspomnieniami. Może mieć trudności w przebaczeniu. Chce kochać innych, chce być kochany. Ale nie wychodzi mu to. Może granica została przekroczona i musi zadziałać Pan Bóg? Dla takich osób, które mają podobne odczucia, przygotowałem ten odcinek - mówi ks. Teodor Sawielewicz.

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy