Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rekobańki [#12] Eureka! Nie wierzę w miłosierdzie Boże!

Dwunasty odcinek adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej: wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Dwunasty odcinek zatytułowaliśmy: "Eureka! Nie wierzę w miłosierdzie Boże!".

- Wielu z nas musi odkryć, że wierzę w miłosierdzie Boże, ale tak naprawdę nie wierzę. Miejsca poranione przez grzech mogą stać się najbardziej chłonne na łaskę, tylko trzeba je oddać Bożego miłosierdziu. Nasze słabości i grzechy przyniesione do konfesjonału mogą stać się tronem miłosierdzia Bożego. Mówienie o grzechach w konfesjonale staje się pieśnią uwielbienia - tłumaczy ks. Teodor Sawielewicz.

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma