Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rekobańki [#13] Co przełamie lęk? Strata i pocałunek

Trzynasty odcinek adwentowych rekolekcji internetowych z bańkami mydlanymi, które prowadzi ks. Teodor Sawielewicz.

Filmiki z nauką adwentową i sztuczkami z bańkami mydlanymi będą ukazywać się codziennie do 24 grudnia na profilu facebookowym "Gościa Wrocławskiego" (TUTAJ) i na stronie internetowej: wroclaw.gosc.pl. Rekolekcje noszą nazwę: "Przebij iluzję, uwierz".

Trzynasty odcinek zatytułowaliśmy: "Co przełamie lęk? Strata i pocałunek".

- Dzisiaj chciałbym powiedzieć o pewnym silniku, który nakręca do działania bardzo mocno. Mam na myśli lęk. To świetne narzędzie demona, żeby trzymać nas w zniewoleniu, w iluzji. Uciekamy przed wieloma rzeczami, przed samotnością, pustką, uciekamy w używki, w telewizje, w technologię. Wiele naszych działań jest poszytych lękiem - uczula ks. Teodor Sawielewicz.

W tym odcinku nawiązuje kolejny raz do filmu "Matrix".

Obejrzyj film i zostań z nami przez cały Adwent!

Nie widziałeś poprzednich odcinków?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma