Nowy numer 22/2023 Archiwum

Przejdźmy to jeszcze raz! Obejrzyj pielgrzymkowe kino [WIDEO]

Drugi sezon pielgrzymkowego wideobloga "Na szlaku do Maryi" cieszył się dużą popularnością. Widzieliście już wszystkie odcinki? Tutaj zebraliśmy je w jedno miejsce.

To już drugi sezon vloga Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej czyli codziennych relacji wideo z trasy na Jasną Górę. Podobnie jak przed rokiem także tym razem nagrywaliśmy filmy i montowaliśmy je w kilkuminutowe odcinki. 

W tegorocznej pielgrzymce spotkaliśmy kilka osób, które pod wpływem wideobloga z 2018 roku wybrały się pieszo do Matki Bożej Królowej Polski. Jeśli chcecie poczuć klimat i ducha pielgrzymki, pokazać komuś jak tam jest, a może jeszcze przypomnieć sobie tę przygodę, zapraszamy do obejrzenia poniższych nagrań.

Uwaga, oglądanie grozi atakami śmiechu, a czasem łez (oczywiście radości i wzruszenia).

Zobacz także remiks przebojów pielgrzymkowych:

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast