Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wiemy, że można na was liczyć!

Pandemia wyzwala w nas solidarność, hojność, pokazuje dobre serca! Przez cały dzień odbieraliśmy od czytelników "Gościa" słoiki dla jadłodajni sióstr elżbietanek. Co nieco się nagrało...

 Apel o słoiki przerósł nasze oczekiwania... Nasz dziennikarz wybrał się na całodniowe tournée , by odebrać od naszych wspaniałych czytelników ich dar dla sióstr elżbietanek. Było wesoło, radośnie i spontanicznie. Zobaczcie sami:

Tour de Słoik 2020
Gosc Wroclawski

Siostry bardzo dziękują za wielką hojność w przekazywaniu słoików. Apelują, by nieco wstrzymać dostawy i dostarczać słoiki co dwa-trzy tygodnie! To ważne, ponieważ zgromadzenie nie ma gdzie składować tak ogromnej ilości słoików. Każdy chętny może pomóc jeszcze w inny sposób - robiąc i dowożąc spożywcze zakupy do sióstr (ul. św. Józefa 1/3 Wrocław), np. konserwy, serki, margarynę, warzywa, owoce.

Czytaj także:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama