Nowy numer 25/2018 Archiwum

Podziel się!

Tuż po 34. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej startuje II pielgrzymkowy konkurs literacki. Wybrane świadectwa będą nagrodzone.

- Po pierwszej edycji konkursu literackiego utwierdziłem się, że to był dobry pomysł - mówi Wiesław „Kuzyn” Wowk, organizator i główny koordynator służb pielgrzymkowych. - Nadesłane prace świadczą o tym, że ludzie pod wpływem naszych „rekolekcji w drodze” zmienili swoje życie.

"Kuzyn" jest przekonany, że podczas 34. PPW wielu z jej uczestników przeżyje niezwykłe chwile. - Warto się tym podzielić. Po pierwsze można wygrać nagrody, a po drugie, zdecydowanie ważniejsze, ktoś, kto przeczyta takie świadectwo może odnajdzie w pielgrzymce swoją drogę do zbawienia - zaznacza.

Przyjmowanie prac do II edycji pielgrzymkowego konkursu literackiego rozpocznie się 15 sierpnia. Dokładne tematy oraz regulamin zostanie opublikowany na www.pielgrzymka.pl. Do wygrania będzie m. in. voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Świnoujściu lub Kudowie Zdroju.

Na świadectwa czekamy również poza konkursem. Można je przesyłać na adres wroclaw@gosc.pl. Niektóre zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.