Nowy numer 22/2023 Archiwum

Pielgrzymka w eterze

Dwa razy dziennie Radio Rodzina zaprasza do studia pielgrzymkowego.

Katolickie Radio Rodzina jest od wielu lat partnerem Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Dzięki audycjom i relacjom z trasy pielgrzymki, pątnicy duchowi mogą w pełniejszy sposób uczestniczyć w kolejnych etapach, a zaproszeni goście przybliżają realia panujące na szlaku.

Tradycyjnie, tematyczne audycje podzielone są na dwa bloki - o godz. 13.10 i 20.10. Zachęcamy, by skorzystać z dodatkowej okazji do pełniejszego duchowego pielgrzymowania.

Radia Rodzina można słuchać TUTAJ lub poprzez tradycyjne odbiorniki radiowe na częstotliwościach: we Wrocławiu na 92,0 FM, w Świdnicy na 98,1 FM, w Strzelinie na 94,8FM, Brzegu 94,0FM, Kotlinie Kłodzkiej na 107,2 FM, w Wołowie na 99,6 FM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast