Nowy numer 3/2019 Archiwum

Dziś Msza św. "pielgrzymkowa"

Zapraszamy pątników pieszych i duchowych oraz wszystkich sympatyków Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Eucharystię do katedry wrocławskiej. Początek o 18.30, po nabożeństwie czerwcowym.

Dzisiejszej Mszy św. przewodniczył będzie i homilię wygłosi przewodnik franciszkańskiej "złotej piętnastki" o. Oskar Maciaczyk

Inicjatywa comiesięcznych Mszy św. w intencji pielgrzymów jest realizowana w katedrze wrocławskiej od jesieni 2016 r. Ideą jest, by środowisko pątników pieszych mogło się regularnie spotykać i objąć swoją modlitwą przygotowania do kolejnych inicjatyw pielgrzymkowych.

Do startu PPW zostały niespełna 2 miesiące. W parafiach archidiecezji wrocławskiej już można zgłaszać swój udział w wydarzeniu. Pielgrzymka na Jasną Górę wyrusza z katedry wrocławskiej 2 sierpnia o 6.00. Koniec jest zaplanowany na 10 sierpnia podczas Mszy św. o 11.00 na jasnogórskich wałach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama