Nowy numer 43/2020 Archiwum

Ruszyły zapisy na Tomaszonalia

W tym roku juwenalia Papieskiego Wydziału Teologicznego będą bardzo klimatyczne. Samorząd Studencki zaprasza na bal maskowy.

Tomaszonalia, czyli juwenalia PWT, to nie tylko okazja do dobrej zabawy i integracji, ale także do podziękowania studentów teologii i pedagogiki, którzy w tym roku kończą studia.

W tym roku samorząd studencki organizuje bal maskowy, który odbędzie się 11 maja o godzinie 20 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego na Ostrowie Tumskim. 

Imprezę zaplanowano do godziny 3 w nocy, a poprowadzą ją wodzireje Freak-Frak. Nie zabraknie tradycyjnych punktów juwenaliowych i akademickich jak np. symboliczne przekazanie żakom kluczy do uczelni przez rektora, czy uroczysty polonez.

- Chcemy podkreślić, że jest to impreza całkowicie bezalkoholowa. Pokażmy naszemu miastu, że studenci mogą się bez niego wspaniale i hucznie bawić - mówi Aleksandra Janus, przewodnicząca samorządu studenckiego PWT.

Bilety do 11 kwietnia kosztują: 80 złotych za parę lub 50 złotych za osobę. Po 11 kwietnia cena wynosi 100 zł za parę i 60 zł za osobę.

Zapisy odbywają się pod adresem mailowym russ.pwt@gmail.com.

A jak wyglądały Tomaszonalia w poprzednich latach? Przeczytaj i zobacz galerię zdjęć.

Zdjęcia:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama