GN 2/2021 Archiwum

Kilometrówki na złotówki

Pielgrzymi wesprą Fundację Hospicyjną. Wchodzisz w to?

Inicjatywa może być wspaniałym dziełem miłosierdzia, dlatego organizatorzy PPW zachęcają, by idąc wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Akcja, która ma charakter ogólnopolski nosi nazwę Honorowy Dawca Energii Fortum. Biorąc w niej udział jej uczestnicy mogą wspierać organizację charytatywną w swoim mieście - po prostu biegając, jeżdżąc na rowerze, a nawet spacerując.

Jak to działa? Dzięki aplikacji, którą pobiera się na smartfona. W czasie treningu, a w tym wypadku pielgrzymki, włączona aplikacja HDEF zlicza przemierzone kilometry, które automatycznie przelicza na energię. Przez cały czas trwania akcji cała energia (liczona w watogodzinach) jest kumulowana i zliczana zarówno dla osób indywidualnych jak i całych miast: Bytomia, Częstochowy, Płocka, Wrocławia, Zabrza. Na zakończenie akcji Fortum przekaże darowiznę na cele charytatywne w każdej z tych 5 lokalizacji.

Fundacja wspiera dwa wrocławskie hospicja: Domowe przy Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz jedyne we Wrocławiu hospicjum stacjonarne prowadzone przez Zakon Szpitalny im. Jana Bożego - Bonifratrów.

- Pieniądze zebrane  w ramach akcji honorowy dawca energii.fortum.pl  w całości przeznaczymy na wyposażenie organizowanego w Dolnośląskim Centrum Onkologii  hospicyjnego oddziału stacjonarnego - wyjaśnia Bożena Szaynok, prezes Fundacji Hospicyjnej.

Całkowicie darmowa aplikacja przeznaczona jest dla telefonów typu smartfon, dla systemów IOS, Android oraz Windows 7 i jest dostępna w App Store, Play Market i Windows Store. Po ściągnięciu aplikacji należy się zarejestrować (poprzez Facebook lub adres e-mail) podając dane – imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Adres e-mail jest jedynym kanałem kontaktowym z uczestnikiem akcji, ważne jest, aby był prawdziwy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama