Nowy numer 41/2019 Archiwum

Oddali swoje życie Maryi

Ponad 150 kilometrów marszu, godziny na rozmowach i modlitwach oraz niezwykle wartościowe konferencje. Klerycy MWSD wrócili już do domów po pielgrzymce na Jasną Górę. W październiku wrócą na uczelnię, a w grudniu przyjmą strój duchowny - sutannę.

Pisze kl. Wojciech Porzuczek: "46. pieszą pielgrzymkę alumnów MWSD z Wrocławia na Jasną Górę zakończyliśmy dziś Mszą Świętą przed Cudownym Obrazem. Dziękujemy dziś Bogu za siły abyśmy mogli dotrzeć do Matki, która na nas czekała z otwartym sercem. Wszystkie nasze intencje z jakimi szliśmy na Jasną Górę, powierzyliśmy Madonnie. Pielgrzymka zakończona i czas wracać do domu".

Przypomnijmy, klerycy wyruszyli z Wrocławia w ubiegły czwartek, a do Częstochowy dotarli wczoraj, 4 września. Dziś mieli zaplanowany tylko udział we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Czytaj także:
Zobacz także:
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL