Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pascha i podróż na życiowe K2

We Wrocławiu działa modlitewna grupa wsparcia dla mężczyzn doświadczających niechcianych odczuć homoseksualnych.

Czasem tak jest – człowiek odkrywa w sobie coś, czego nie akceptuje, co zrodziło się na skutek zranień, życiowych okoliczności, problemów rodzinnych – rzeczy, na które nie mamy wpływu… Homoseksualne odczucia dla wielu ludzi są źródłem wielkiego cierpienia. Czy – chcąc żyć w zgodzie z naturalnym porządkiem rzeczy, z Bożymi przykazaniami, z nauczaniem Kościoła – skazani są na nieustanną udrękę? Otóż nie, są miejsca, gdzie znaleźć można pomoc w drodze do odbudowania swojej tożsamości. Są ludzie, którzy mają odwagę stanąć oko w oko ze swymi problemami i – otwierając się na pomoc Boga i ludzi – podjąć walkę o własną dojrzałość. I odnoszą sukcesy.

We Wrocławiu (a także w Warszawie i Krakowie) działa modlitewna grupa wsparcia dla mężczyzn doświadczających niechcianych odczuć homoseksualnych – „Pascha”. Piszemy o niej  w najbliższym wrocławskim „Gościu Niedzielnym”. Poniżej publikujemy świadectwa nadesłane przez jej członków. Osoby zainteresowane tematem kontakt do grupy oraz wiele informacji o niej znajdą na stronie www.pascha.pl

Przeczytaj świadectwa

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL