Nowy numer 48/2022 Archiwum

Pielgrzymka w memach? Czemu nie!

Były relacje, nagrania, zdjęcia, nawet filmiki. Teraz czas na memy! Wyzwólcie kreatywność, przeróbcie swoje fotografie ze szlaku pielgrzymkowego. Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Dzisiejszego poranka redakcję „Gościa Wrocławskiego” zachwycił śmieszny mem, na który natrafiła w internecie:

Pielgrzymka w memach? Czemu nie!   Memy tworzą szeroką kulturę internetową Obrazek jest przykładem, że można w sposób humorystyczny przedstawić pieszą pielgrzymkę. Zapewne zrobiliście wiele zdjęć, do których można dodać śmieszny i trafny tekst. A może macie jakieś zupełnie swoje autorskie propozycje na mema?

Chętnie opublikujemy wasze pomysły, które z pewnością wywołają szeroki uśmiech u pozostałej części czytelników.

Przysyłajcie zatem na wroclaw@gosc.pl w załącznikach swoją "twórczość popielgrzymkową"! Wszystkie opublikujemy. Czekają na Was także z tej okazji „gościowe” nagrody.

Pielgrzymka w memach? Czemu nie!  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama