Nowy numer 48/2022 Archiwum

Dziś kolejna Msza św. pielgrzymkowa

38. Piesza Pielgrzymka Wrocławska coraz bliżej. Wciąż jednak potrzeba modlitwy za to ogromne wakacyjne dzieło. Zapraszamy.

Pątników pieszych oraz tych z grupy duchowych uczestników zapraszamy tradycyjnie już do katedry wrocławskiej. Msza św. rozpocznie się o 18.30 (14 maja). Mszy św. przewodniczył będzie ks. Zbigniew Topolnicki, a homilię wygłosi ks. Łukasz Romańczuk. Obaj kapłani przewodzą grupie XIV obejmującej ziemie milicką, górowską oraz wołowską. Oprawą muzyczną zajmą się pielgrzymi z "czternastki".

Do katedry wrocławskiej zapraszamy już pół godziny wcześniej. O 18.00 rozpocznie się nabożeństwo majowe.

Inicjatywa comiesięcznych Mszy św. w intencji pielgrzymów jest realizowana od jesieni 2016 r. Ideą jest, by środowisko pątników pieszych mogło się regularnie spotykać i objąć swoją modlitwą przygotowania do kolejnych inicjatyw pielgrzymkowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama