Nowy numer 2/2021 Archiwum

#PPW2018 na kanale RSS

Uruchomiliśmy nową opcję dla wszystkich, którzy pragną śledzić serwis Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Pozwoli na uzyskiwanie powiadomień natychmiast po opublikowaniu nowej treści.

Subskrypcja kanału RSS pozwala na otrzymywanie stale aktualizowanych informacji o nowościach z serwisu wroclaw.gosc.pl bez konieczności wielokrotnego w ciągu dnia sprawdzania strony. Możesz je przeglądać na różne sposoby.

Przeglądanie kanałów RSS umożliwiają niektóre przeglądarki, np. Firefox i wyszukiwarki (Google). Można także wykorzystać jeden z darmowych czytników RSS (zobacz na przykład TUTAJ), które po zainstalowaniu na komputerze pozwalają na przeglądanie informacji z wielu portali.

Poniżej znajdziesz listę i opis kanałów RSS dostępnych w tym serwisie.

Lista kanałów:

Kliknij, żeby obejrzeć i zamówić

Notyfikacje Web Push:

 •  

  PPW na bieżąco

  Piesza Pielgrzymka Wrocławska

  Usuń
 •  

  Wiadomości z archidiecezji wrocławskiej

  Usuń

Serwis wroclaw.gosc.pl nie udziela do treści udostępnianych w ramach Kanałów RSS jakichkolwiek praw do ich wykorzystania ani licencji. Wykorzystywanie udostępnianych w ramach Kanałów RSS treści wymaga uzyskanie stosownej zgody na wykorzystywanie od podmiotów podanych w treści informacji jako ich źródło. Powyższe nie dotyczy tzw. dozwolonego użytku osobistego.

W sprawie wykorzystania naszych informacji na stronach parafialnych i diecezjalnych prosimy o kontakt z redakcją.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama