Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wypełnij ankietę i weź odpowiedzialność za PPW

Organizatorom Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę zależy, by doroczne rekolekcje w drodze były jak najpiękniejsze.

"Chcemy, by przynosiły błogosławione owoce uczestnikom i nikogo nie zniechęcały" - czytamy na stronie www.pielgrzymka.pl.

Dlatego wszyscy uczestnicy tegorocznej PPW są zaproszeni, aby poświęć nieco czasu już teraz, podczas pielgrzymki, i "na gorąco" podzielili się swoimi uwagami.

Umożliwi to nam wprowadzenie koniecznych zmian, aby wrocławski szlak na Jasną Górę stawał się jak najbardziej przyjazny i dostępny dla wszystkich.

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama