Nowy numer 2/2021 Archiwum

Za Bożą łaskę odwdzięcza się... pyszną zupą

Piesi pielgrzymi na Jasną Górę wymodlili jej ważną intencję. Teraz co roku w ramach podziękowania przygotowuje im iście królewski obiad!

Pani Bożena Kułakiewicz ma dwoje dzieci. Córkę i syna. Oboje zawierali sakrament małżeństwa w odstępie miesiąca. Później przez 5 lat mimo starań nie mieli dzieci.

- Było ciężko. Wiadomo, każdy chce się doczekać potomstwa. Bardzo się o to modliłam. Jeździliśmy po wielu kościołach m.in. św. Anny w Oleśnie. I pewnego roku przyszła do nas grupa pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej…- opowiada p. Barbara ze Świniar Wielkich.

Posłuchaj świadectwa:

Ujmujące pielgrzymkowe świadectwo. Za Bożą łaskę odwdzięcza się pyszną zupą
Gosc Wroclawski

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama