Nowy numer 42/2020 Archiwum

Autobus specjalny dla pielgrzymów

Jeszcze nie wyszliśmy, ale już myślimy o powrocie. PPW organizuje powrotne autobus(y) specjalne dla pątników z Częstochowy do Wrocławia na 10 sierpnia.

Autobus odjedzie z parkingu przy klasztorze jasnogórskim 10 sierpnia o godz. 13.30, ale już w godzinach porannych - jeszcze przed wyjściem grup na ostatni etap -
będzie można do niego zapakować swój bagaż (ul. Kościelna). Autokar przywiezie pielgrzymów na wrocławski dworzec PKS (ul. Sucha).

Zapisy:

30 lipca - 1 sierpnia w godzinach od 11.00 do 17.00 w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim "Wawrzyny" Wrocław, ul. Bujwida 51. Koszt przejazdu 42 zł.

Informacji można również zasięgnąć dzwoniąc (tylko) w tych dniach pod numer tel. 71 725 67 20.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama