GN 41/2019 Archiwum
 • operator
  21.01.2014 15:10
  "Dla Boga nie ma nic niemożliwego". Zachecam do modlitwy za Polskę.
  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/
  doceń 3
 • Obywatel
  21.01.2014 15:55
  Pani z Ruchu Palikmiota występuje faktycznie w imieniu wszystkich... patologii. Tymbardziej powinniśmy takie patologie powstrzymywać.

  Swoją drogą przodkowie niejakiego Jana Hartmana, sławni warszawscy rabini (będący zarazem wielkimi polskimi patriotami i zwolennikami dialogu z chrześcijanami), przewracają się w grobach widząc, co wyrabia ich pocieszny potomek, ideolog udający filozofa.
  doceń 3
 • prawy
  21.01.2014 16:32
  wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten chory wytwór, nowotwór lewackiej ideologii odejdzie w niepamięć po kolejnych wyborach. I oby na zawsze.
 • Jerzyk
  21.01.2014 16:43
  Wydaje mi się, że ci ludzie tęsknią do czasów, "czerwonych czasów", kiedy powiedzenie kobiecie uprawiającej najstarszy zawód świata prawdy, groziło więzieniem.
  Partia decydowała co można bezkarnie powiedzieć.

  - Za prawdę szło się siedzieć.

  Prawda boli, ale przyjęcie prawdy daje wolność.
  Ci ludzie nie wiedzą,
  - Co to jest prawda.
  Ci ludzie panicznie boją się prawdy.
  doceń 0
 • ww
  21.01.2014 16:47
  Myślę, że niestety można powiedzieć, że niewinny "na razie". Obawiam się, że idą czasy, kiedy księża będą siedzieć za prawdę.
  doceń 0
 • obserwator
  21.01.2014 17:15
  Dosyć tych oskarżeń i kalumnii rzucanych na ludzi bez konsekwencji prawnych. Zawiadomić Prokuraturę o możliwym popełnieniu przestępstwa z art. 234 k.k. przez Małgorzatę Marenin. Przypomnę, że zgodnie z art. 234 k.k. : Kto, przed organem powołanym do ... orzekania w sprawach o przestępstwo (sąd), ... fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych ... podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  • Jasiu Fasola
   21.01.2014 22:59
   Masz zupełną racje.Nie wiem czy adwokaci Biskupa tego nie podejmą?Wybaczyc co innego ale byc sprawiedliwym to konieczność.
   doceń 0
  • lj
   22.01.2014 10:44
   Myśląc po ludzku to dobry pomysł, ale sądy nie są miejscem do rozwiązywania takich problemów. Więcej zdziała dobrego prosta modlitwa. Każdy czytający niech odmówi tylko jedną dziesiątkę różańca, a to naprawdę odmieni życie osób z grupy Palikota.
   doceń 0
 • wasyl
  21.01.2014 17:30
  o Żyd walczący z biskupem - nic nowego, o tym już piszą Dzieje Apostolskie, o nienawiści Żydów do chrześcijan - myślę, że pisanie prawdy nie jest antysemityzmem, a chociażby było to mnie to nie wzrusza
  doceń 0
 • zwaz
  21.01.2014 17:52
  Jan Hartman to chory z nienawisci czlowiek.Z nienawisci do Kosciola, do Jezusa Chrystusa. Az przykro w co ten czlowiek brnie. Czy on jest juz opetany, czy mi sie wydaje. Prosze popatrzec na jegooczy, usta(o wlas piana z nich tryska.)
  Studiowal na Kul-u? Ktos go skrzywdzil? Ks. arbp. Michalik nie jedno musi wycierpiec. Pan Jezus cos do swoich uczniow na ten temat mowil...
  Pozdrawiam zdrowych i chorych.
  doceń 0
 • gut
  21.01.2014 19:19
  Sądy w Polsce nie są jeszcze z neokomunizowane więc nie będą sądzić na korzyść polskich przedstawicieli Nowej Lewicy.
  doceń 0
 • gut
  21.01.2014 19:25

  Tego rodzaju zła nie wolno tolerować, ale nikt nie pyta o przyczyny. Żadna stacja telewizyjna nie walczy z pornografią, z promocją fałszywej, egoistycznej miłości między ludźmi. Nikt nie upomina się za dziećmi cierpiącymi przez brak miłości rozwodzących się rodziców, a to są rany bolesne i długotrwałe. Właśnie oto chodzi! Ks. prof. Tadeusz Guz słusznie powiedział, że młodzież, dzieci, która popełnia wielkie błędy, zbrodnie wyniku takiej deomralizacji nie będzie winna przed Bogiem to dorośli dopowiedzą za to. O. Pio: >>>Dzieciom nie starczy łez na opłakiwanie błędów rodziców.<<<

  doceń 0
 • Adam
  21.01.2014 20:03
  Można mówić wiele, ale uważam, że arcybiskup prowadzi niebezpieczną grę dla Kościoła.
  doceń 0
 • Anna Maria
  21.01.2014 20:10
  Tym babom się we lbie pomieszalo, państwo powinno z urzędu scigac je za bezczelność i kalanie dobrego imienia szanowanych osob. NIech ta patologia feministek, gender i innych zboczencow wraca tam skad przyszla tzn tam, gdzie Kosciol nie jest fundamentem społeczeństwa i tak jest i będzie w Polsce i żadna ruska agentura i fermetn tego nie zmieni. Przyjmijcie to do wiadomości, wichrzyciele. Bez Boga ani do proga, tak mawiala moja Prababcia i AMEN
  doceń 0
 • Jasiu Fasola
  21.01.2014 22:54
  Hahahhahhahahaahah!
  Hartmanek sie zaindyczył.zapowietrzał.czerwieniał i jąkła z wsciekłości po wyroku ,powtarzając mantrę "Kosciół-pedofilia" ,nie majac nic do wniesienia w spotkaniu z Panem Piłka ,który miażdzył go merytorycznie/Dziś było w tv/
  Własnie w tv po-wódka feministka popełniła sepuku zapytaniem do Ks.Klocha z cytatu Srtaregio Teastamentu na temat rozwodów.
  Hehehehehehe !To był maisterstick jej głupoty! Mam nagrane.
  doceń 0
 • Piotr Olszewski
  22.01.2014 08:02
  Wysłuchałem homilii ks.Abp.Michalika.
  Należy powiedzieć, że powiedział On prawdę, przynajmniej w tym sensie, że powiedział to co myśli a jako pasterz KK powiedział prawdę w sensie tego, co myśli KK. To SĄ męskie zachowania. Nie jest zaś męskim zachowaniem próba przypodobania się komukolwiek swoją fałszywą opinią (tym bardziej że motywacją jest zwykle jakaś korzyść).
  MĘSKIM zachowaniem jest szacunek do kobiety, ale niemęska jest postawa całkowitej uległości mężczyzny wobec kobiety. Przykład? Bardzo proszę: kobieta (instynktownie szukając miłości, ciepła i bliskości) zbliża sie niebezpiecznie do mężczyzny a ten nie potrafi i/lub nie chce powstrzymac się przed współżyciem (skutek: niechciana ciąża, zranienia zewnętrzne, poczucie wykorzystania i wiele innych możliwych).
  Mężczyzna po to ma jaja (przepraszam za dosadność), żeby nad sobą panował a jego najważniejszym organem płciowym ma być MÓZG! (Trudne? Dlatego Kościół mówi o cnocie panowania nad sobą, która to cnota jest męstwem)
  Nie oszukujmy się jednak. Mężczyzna ma motywację dorastania do takiego standardu tylko wobec kobiety, którą z jednej strony pragnie kochać (czyli m.in. starać sie jej nie ranić) i być przez nią kochany, z drugiej zaś strony wobec tej, która na skutek ich intymnie pięknej miłości potencjalnie może stać się MATKĄ ich dzieci, ze WSZYSTKIMI możliwymi dla mężczyzny konsekwencjami (stania się ojcem). Tylko wobec tych dwóch aspektów, mężczyzna może dostrzec konieczność wypracowania w sobie cnoty wstrzemięźliwości, by odpowiedzialnie używać swej seksualności (ale odpowiedzialnie nie tylko w kontekście stania się ojcem, alę tez w kontekście szanowania i nie ranienia tych kobiet, które same mogą nie potrafić ustrzec się przed sytuacjami mogącymi je poranić czy pozbawiać szcunku). No to widać już chyba, że wszędzie pełno jest chłoptasiów (i nie mówię tu o chłoptasiach poniżej 20 roku życia, którym jakieś resztki chłopięctwa mozna jeszcze wybaczyć, ale o chłoptasiach 40-to letnich, którzy już dawno powinni byli dojrzeć).
  Mnie się wydaje, że kobieta potrzebuje takiego mężczyzny, przy którym będzie się czuła bezpieczna (przede wszystkim, ale nie tylko, w perspektywie stania się mamą), a do tego potrzebuje mężczyzny a nie chłoptasia. To natomiast co promuje dzisiejsza mainsteamowa kultura pozbawia mężczyzn motywacji (wzmiankowanych w poprzednim akapicie) do dojrzewania w męstwie i męskości. Czy drogie Panie z takimi chłoptasiowatymi Panami chcą mieć do czynienia na drogach swojego życia???
  doceń 0
 • Tomasz
  22.01.2014 10:17
  Wytoczenie tego procesu przez środowiska feministyczne i związane z Twoim Ruchem (pan Hartman) to według mnie dowód na ich słabość i świadomość braku poparcia w społeczeństwie. Za wszelką cenę chcą być widoczni ale nie przekłada się to na poparcie. Koniec ich zbliża się nieuchronnie. Okazją są najbliższe wybory.
  doceń 0
 • Tomasz KUL
  26.01.2014 12:21
  Za dużo rzeczy zaobserwowałem wewnątrz tej chorej struktury...nie dziwi mnie fakt, że sprawa została umorzona. KK powinien dostać Nobla w ramach dziedziny "zamiatania pod dywan" :)
  doceń 22
 • Galadriela
  28.01.2014 04:17
  Zgadzam się z każdym zdaniem tego, co napisał Pan Piotr Olszewski i również wołam o męskich mężczyzn (i kobiece kobiety)! Myślę, że za mało wymagamy od siebie samych i od siebie nawzajem, zgadzamy się na to, żeby było łatwo, lekko i przyjemnie. Stąd wokół tyle wiecznie bawiących się chłoptasiów i wiecznych dziewczyn.
  doceń 0
 • wacek
  30.01.2014 10:02
  wypowiadania prywatnych poglądów przez osobę publiczną, a taką bez wątpienia jest arcybiskup, zakrawałoby na cenzurę".DLATEGO mówią co chcą, a jeśłi im sie równiez PRYWATNIE odpowie, to jest gwałt, że to atak na KOSCIÓŁ, i ż enie ma Kościoła Franciszka,LEmańskiego , tylko jest Kościół biskupów i BASTA
  doceń 31
 • wacek
  30.01.2014 10:04
  a dlaczego to komentarz czeka na dodanie czżby jednka była cenzura[ choc sąd mówi, że nie ma cenzury w polsce
  doceń 0
 • syn
  30.01.2014 16:17
  a od kiedy to z ambony sie wygłasza prywatne opinie?????
  doceń 30
 • Gość
  10.04.2019 13:24
  Czy ktoś z Redakcji mógłby wreszcie naprawić wyświetlanie artykułów? Notorycznie na stronie głównej pojawiają się jakieś prehistoryczne teksty sprzed... 5 lat.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy