Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • Gość
  15.03.2017 11:40
  To proszę namawiac inne stowarzyszenia Kobiet w regionie aby też napisały do wojewody
  doceń 8
 • Gość
  16.03.2017 19:55
  Nowoczesna jest żałosna, tak jak jej przewodniczący. Taka nowa forma ruchu palikota.
  doceń 4
 • Bytomianin
  17.03.2017 17:03
  Cyt. "Mamy podstawy, by przypuszczać, że prof. Marian Gabryś, sprawując stanowisko konsultanta wojewódzkiego, zamiast kierować się literą prawa, będzie kierował się swoim światopoglądem". Cóż prawo 'przypuszczać' organizacje lewicowe mają, natomiast prof. Gabryś jak każdy obywatel jest zobowiązany do stosowania się do prawa, więc nie może swoich poglądów stawiać ponad prawo, a gdyby tak uczynił byłaby to podstawa do dymisji a nawet poza zawodowych konsekwencji, prawda?. Dlatego ewidentnie widać że tylko poglądy profesora są powodem powstania petycji, a to jest dyskryminacja ze względu na wiarę, poglądy. Wiem, środowiska lewicowe są tolerancyjne, ale nie tolerują chrześcijańskiej wizji człowieka i świata.
  doceń 0
 • Gośćc
  27.04.2017 10:43
  Nie mogę zgodzić się z autorem artykułu. W tym konkretnym przypadku chodzi o światopogląd, a nie wiarę pana profesora. Owszem, światopogląd w tym przypadku wynika z wiary, jednak nie ma tu przesłanki typowo dyskryminacyjnej że względu na wiarę. O dyskryminacji można by było powiedzieć, gdyby wysunieto postulat, że na danym stanowisku nie może zasiąść katolik.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma