Przeżyjmy to jeszcze raz...Zdjęcia Agata Combik /Foto Gość
We Wrocławiu trwa kapituła generalna Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny. Zakonnice z całego świata zebrały się w Domu Generalnym przy ul. Czarnoleskiej 10, by przez dwa tygodnie podejmować kluczowe decyzje dla przyszłości zgromadzenia.
Na rozpoczęcie drugiej sesji plenum Synodu Archidiecezji Wrocławskiej wszyscy jego członkowie zebrali się na porannej Mszy św. w archikatedrze wrocławskiej. Modlitwie przewodniczył bp Maciej Małyga. - Musimy wyprzedzać myślą obecną sytuację - apelował abp Józef Kupny.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Słyszymy często o filozoficznych zainteresowaniach Edyty Stein w kontekście fenomenologii i zagadnienia "wczucia". O co właściwie chodzi z owym "wczuciem"? Czy ma ono coś wspólnego z ideą pojednania? O tym m.in. można było usłyszeć pierwszego dnia Festiwalu Edyty Stein w jej dawnym domu rodzinnym.
Klasy pierwsze Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Henrykowie złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar. Mszy św. w sanktuarium henrykowskim przewodniczył abp Józef Kupny.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.