Nowy numer 2/2021 Archiwum

Autobusy specjalne na PPW

Jeszcze przed startem pomyśl o powrocie

Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zachęcają, by jeszcze przed wyruszeniem w drogę dobrze zaplanować powrót z Częstochowy. - Już teraz prowadzimy zapisy i rozprowadzamy bilety. Więcej informacji można uzyskać w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny” na ul. Bujwida 51, od 30.07 do 1.08.2016 w godz. od 11.00 do 17.00 - zwraca uwagę Wiesław "Kuzyn" Wowk, koordynator służb pielgrzymkowych. Informacje są też dostępne pod numerami telefonów:71 328 47 68 lub  71 725 67 20.

Na autobusy specjalne będzie można się również zapisać na trasie w Punkcie Informacji Pielgrzymkowej. - Przez pierwsze trzy dni, czyli do Namysłowa, miejsca w autokarze będą zagwarantowane dla wszystkich, którzy się zgłoszą. Później tylko w miarę dostępności miejsc - dodaje.

Koszt przejazdu wynosi 42 zł. Autobusy zostaną podstawione w Częstochowie-Zaciszu (ul. Kościelna miejsce ostatniego noclegu) 10 sierpnia z samego rana, tak by można było zapakować do nich swój bagaż. - Odjazd z pielgrzymami planowany jest na godz. 13.30 z parkingu samochodowego pod klasztorem ojców paulinów na Jasnej Górze. Autobus dojedzie na dworzec tymczasowy PKS we Wrocławiu - informuje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama