Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jesteśmy już w drodze

Zapraszamy do odwiedzin oficjalnego serwisu internetowego Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej 2018. Bądźcie z nami.

Na stronie www.wroclaw.gosc.pl/PPW2018 codziennie zamieszczamy wiele informacji. Do momentu wyruszenia w drogę znajdziecie tu m.in. prezentacje poszczególnych grup ciekawostki, wskazówki i porady, a także wspomnienia, świadectwa i mnóstwo zdjęć z ubiegłego roku. Nie braknie materiałów multimedialnych i aktualności, a także "skrzynki intencji".

Relacje bezpośrednio z trasy będziemy publikować już od 31 lipca - wtedy na szlak, jako pierwsza, wyrusza z Góry Śląskiej grupa XIV. Wraz z oficjalnym startem 38. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej - 2 sierpnia - materiałów bieżących będzie znacznie więcej. Nie braknie świeżych galerii, materiałów wideo i wrażeń uczestników

Dzięki uprzejmości TV Rodzina każdego dnia planujemy również transmisje "na żywo" Mszy św. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego, by skorzystać z nauk głoszonych przez bp. Jacka Kicińskiego i ks. Stanisława "Orzecha" Orzechowskiego.

Mamy nadzieję, że dzięki pracy dziennikarzy naszej redakcji udział duchowych pątników w #PPW2018 będzie pełniejszy. Zachęcamy do regularnego zaglądania do serwisu. Aby nic nie przegapić, zapraszamy do polubienia naszego fanpejdża na Facebooku. Dzięki temu wszystkie nowe artykuły ze strony www.wroclaw.gosc.pl będą się pojawiały również na Waszych profilach i ich nie przeoczycie.

Już dziś dziękujemy za wszelkie przejawy sympatii i współpracę, m.in. Katolickiemu Radiu Rodzina.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama